HomeШпигунські фотоФото Hyundai Ioniq 6 "злили" в мережу до прем'єри

Фото Hyundai Ioniq 6 “злили” в мережу до прем’єри

У Мережу злили фотографії ще не представленого електрокара Hyundai Ioniq 6. Він заснований на концепті Prophecy і вийде на ринок у 2023 році. Шістка частково уніфікована з моделлю Ioniq 5, хоча дизайн у неї повністю оригінальний. За попередньою інформацією, машина отримає 308-сильну силову установку із двома електромоторами та зможе проїжджати без підзарядки більше 500 кілометрів. Також електрокар отримає висувні ручки та камери замість бічних дзеркал.

Електричний бренд Ioniq запущений компанією Hyundai у 2020 році. До 2024 його лінійка повністю сформується і буде включати три моделі: Ioniq 5, Ioniq 6 і Ioniq 7. Всі вони будуть засновані на «візка» Electric Global Modular Platform (E-GMP), розробленої спеціально під електромобілі.

Фото Hyundai Ioniq 6 "злили" в мережу до прем'єри

Представлений у лютому 2021-го Ioniq 5 за рік знайшов у Європі 20 тисяч покупців. І тепер до нього на допомогу поспішає Ioniq 6, прообразом якого став обтічний концепт Prophecy.

На викладених у Мережу фотографіях видно, що товарний седан виглядатиме помітно простіше, хоча й збереже деяку схожість із шоу-каром. Йому обіцяно батарею ємністю 77,4 кіловат-години, двомоторну силову установку потужністю 308 кінських сил і дальність ходу без підзарядки близько 515 кілометрів. Також Ioniq 6 зможе похвалитися прихованими дверними ручками, «піксельною» оптикою та камерами замість бічних дзеркал.

Фото Hyundai Ioniq 6 "злили" в мережу до прем'єри

Прем’єра електрокара мала відбутися у березні — квітні, але терміни довелося рухати через невеликі доробки. Крім установки більшого акумулятора, “шістці” переглянули форму бамперів, що, в свою чергу, покращило аеродинаміку.

Фото Hyundai Ioniq 6 "злили" в мережу до прем'єри

Очікується, що продажі моделі в Південній Кореї запустять у 2023-му і тоді Hyundai покаже Ioniq 7. Це буде електричний кросовер розміром з Palisade, заснований на концепті Seven.

Свіжі новини

Схожі новини