HomeШпигунські фотоНовий Geely Coolray знову з'явився на фото. Відома його ймовірна ціна

Новий Geely Coolray знову з’явився на фото. Відома його ймовірна ціна

У Мережі з’явилася чергова порція “шпигунських” фотографій, на яких зображений новий Geely Coolray. Цього разу, крім знімків, опублікована і передбачувана вартість автомобіля. Очікується, що стартова ціна оновленого кросовера починатиметься від 99 800 юанів. Зараз, нагадаємо, машину продають за 72,8-117,8 тисяч юанів.

Кросовер отримає вже знайомий інтер’єр

Нещодавно «шпигуни» вже публікували фото цієї моделі. Тоді в кадрі “засвітився” салон автомобіля, частково прихований камуфляжем. Насправді, такий самий інтер’єр отримала інша новинка Geely – седан Binrui Cool. Це найближчий родич Geely Coolray, з яким вони збудовані на одній модульній платформі BMA. Так само, як і седан, новий Coolray отримає подвійний екран управління, який поєднує в собі цифрову панель приладів з діагоналлю 10,25 дюйма і центральний екран мультимедіа на 12,3 дюйма.

Новий Geely Coolray знову з'явився на фото. Відома його ймовірна ціна

Змінилася і область важеля КПП. Сам важіль селектор став відчутно меншим, а перед ним з’явилася велика панель для бездротової зарядки смартфона. Панель клімату теж переробили на своєрідне «піаніно», що складається лише з кнопок.

Новий Geely Coolray знову з'явився на фото. Відома його ймовірна ціна

Що показали знімки екстер’єру

Цього разу до об’єктиву до «шпигунів» потрапив і сам Coolray, правда лише з одного ракурсу. Незважаючи на невелику кількість камуфляжу, передня частина кросовера не виглядає сильно зміненою. В очі кидаються лише нові фари.

Новий Geely Coolray знову з'явився на фото. Відома його ймовірна ціна

Насправді, як відомо з бази даних мінпрому КНР, змін набагато більше. Спереду Coolray отримав хоч і відоме, але майже повністю нове оформлення. Решітка радіатора значно збільшилася, стала “одним цілим” і простяглася майже до самого низу переднього бампера.

Ще на фото можна розглянути два отвори, які розташувалися на капоті ближче до лобового скла. Наразі незрозуміло, яку функцію він несуть: технічну чи декоративну?

Новий Geely Coolray знову з'явився на фото. Відома його ймовірна ціна

Як Geely оснастить новий Coolray

Щодо силової складової жодної нової інформації не опубліковано. За останніми даними було відомо, що автомобіль повинен отримати новий чотирициліндровий турбодвигун BHE15-EFZ на 1,5 літра максимальною потужністю 133 кВт (181 к.с.) і моментом, що крутить, 260 Нм. Пару йому складе 7-ступінчаста роботизована коробка передач із двома зчепленнями «мокрого» типу.

Свіжі новини

Схожі новини