HomeШпигунські фотоШпигуни впіймали новинку Renault: можливо, бюджетна крос-версія Sandero Stepway

Шпигуни впіймали новинку Renault: можливо, бюджетна крос-версія Sandero Stepway

Зважаючи на все, до прем’єри готується аналог останнього кросс-хетчу Dacia Sandero Stepway під брендом Рено. Така «п’ятидверка» зовні відрізнятиметься від вихідної моделі, і не факт, що вона збереже добре знайоме українцям ім’я.

Під маркою Dacia бюджетні седан Logan та хетч Sandero третього покоління дебютували ще 2020-го. Через рік нова «чотирьохдверка» поповнила і лінійку бренду Renault, проте така модель досі представлена ​​тільки в Туреччині, причому там це і не Логан вже, а Taliant, до того ж у моделі свій дизайн. А ось новий хетчбек Renault Sandero у продажу ніде поки що так і не з’явився. Тим часом у Румунії, на батьківщині Dacia, застукали замасковану “п’ятидверку”, відео опублікував на своєму YouTube-каналі користувач Pal Lucian.

Шпигуни впіймали новинку Renault: можливо, бюджетна крос-версія Sandero Stepway Шпигуни впіймали новинку Renault: можливо, бюджетна крос-версія Sandero Stepway Шпигуни впіймали новинку Renault: можливо, бюджетна крос-версія Sandero Stepway

В описі ролика йдеться про те, що це хетч рестайлінгу Dacia Sandero, вірніше, його крос-версія Stepway. На одному з кадрів видно, що на капоті є виріз під ромб Рено. Отже, до прем’єри готується «кросовер» материнської компанії. До речі, не факт, що модель збереже ім’я Renault Sandero: її чекають, наприклад, у Південній Америці, і там вважають, що Рено позиціонуватиме машину як абсолютно новий паркетник початкового рівня.

Пропорції та силует такі ж, як у нинішнього крос-хетчу Dacia Sandero Stepway, але передок та корми оформлені інакше. Так, у застуканої п’ятидверки багатоярусна головна оптика: зверху розташовані діодні ходові вогні, нижче йдуть блоки основних фар, а під ними встановлені протитуманки. Іншими також будуть бампери, решітка радіатора і ліхтарі, також задній номерний знак перенесуть на багажні двері (її теж замінять).

Шпигуни впіймали новинку Renault: можливо, бюджетна крос-версія Sandero Stepway Шпигуни впіймали новинку Renault: можливо, бюджетна крос-версія Sandero Stepway Шпигуни впіймали новинку Renault: можливо, бюджетна крос-версія Sandero Stepway

Інформації про техніку поки що немає. У Європі Dacia Sandero та Sandero Stepway сьогодні доступні з бензиновими «атмосферником» 1.0 SCe (65 л.с.) та «турботрійкою» 1.0 TCe (90 л.с.), плюс можна вибрати біпаливний мотор 1.0 Eco-G (бензин та пропан , 100 л.с.). Коробки – “механіка” або варіатор.

Презентацію нового «кросовера» Renault, ймовірно, проведуть уже цього року.

Свіжі новини

Схожі новини