HomeТехнологіїFerrari змінить правила гри з новим двигуном V12

Ferrari змінить правила гри з новим двигуном V12

Для тих, хто побоювався, що Ferrari відмовиться від двигунів V12, є добрі новини. Італійська компанія розробляє абсолютно новий 12-циліндровий агрегат, який дебютує на автомобілі, який змінить правила гри.

Жодних інших подробиць не розголошується, але заява виробника з Маранелло передбачає це. Ferrari використовує фразу “Серце чистокровки” у тизері на своєму веб-сайті, який майже напевно вказує на один автомобіль – перший позашляховик Purosangue.

У перекладі з італійської назва моделі перекладається як чистокровна, а Heart Of A Thoroughbred означає чистокровне серце, так що зв’язок очевидний. Інших доказів того, що новий V12 буде встановлюватися на Purosangue, немає, а в тизері лише показано зображення мотоцикла з написом Ferrari, розташованої на видному місці у верхній частині блоку.

Відомо, що перший позашляховик італійського бренду дебютує лише наприкінці цього року. За інформацією, Purosangue може отримати гібридний агрегат із двигуном V6 від моделі 296 GTB, але ходять чутки про двигун V8. Тепер ясно, що модель, можливо, буде доступна з двигуном V12.

У будь-якому випадку, Purosangue стане моделлю, яка «змінить правила гри», як заявляє Ferrari. Спортивний позашляховик випускатиметься і продаватиметься обмеженим тиражем, і можна не сумніватися, що його купуватимуть одразу після запуску.

Свіжі новини

Схожі новини