ГоловнаТехнологіїMercedes-Benz відмовиться від механічної коробки передач у 2023 році

Mercedes-Benz відмовиться від механічної коробки передач у 2023 році

Дата:

Новини по темі

Дубай готується до запуску літаючих таксі

Дубай готується до запуску туристичних таксі з електричним вертикальним...

Тепер не лише автомобілі: Geely запустила супутники до космосу

Дочірня компанія Geely Technology Group - Geespace - відправила...

Нова система Toyota розпізнає серцебиття забутих у машині пасажирів

У компанії Toyota розповіли про нову розробку, яка потенційно...

Компанія Mercedes-Benz планує поступово відмовитись від механічної трансмісії. До 2023 штутгартський виробник припинить випуск автомобілів з трьома педалями. Таке рішення було прийнято через низький споживчий попит на подібні моделі, а також розвиток електричних і гібридних технологій.

За словами керівництва Mercedes-Benz, все більше людей у ​​всьому світі роблять вибір на користь електричних та гібридних автомобілів. Тому, як вважають у компанії, вкладати гроші у виробництво механічних коробок більше нерентабельно. На даний момент лише деякі версії A-Class, B-Class і CLA, як і раніше, випускають з трипедальною установкою. А в деяких країнах, таких як США, навіть для цих моделей недоступна «механіка».

До кінця десятиліття Mercedes-Benz планує повністю оновити модельний ряд, зробивши ставку на електромобілі. До цього часу компанія продовжуватиме випускати автомобілі з класичними ДВЗ, проте вони будуть засновані на платформах, розроблених насамперед для батарейних машин.

Варто зазначити, що не лише преміальні бренди поступово відмовляються від механічних коробок передач. Наприклад, компанія Volkswagen теж не бачить майбутнього у такому типі трансмісій. Ще минулого року представник марки повідомив, що на майбутніх моделях марки не буде механіки. Наприклад, наступне покоління кросовера Tiguan пропонуватиметься виключно з автоматами. Аналогічні плани є і у спортивних брендів: Aston Martin не ставитиме механічні коробки з кінця 2022 року, а Ferrari та Lamborghini не випускають таких машин з минулого десятиліття.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм каналу "DIP", та Google News

Свіжі новини