HomeАвторинокMercedes-Benz відмовляється від деяких своїх масових моделей

Mercedes-Benz відмовляється від деяких своїх масових моделей

Німецький виробник Mercedes-Benz має намір відмовитись від більшості своїх моделей на базовому рівні, щоб оптимізувати модельний ряд. Швидше за все, це стосується всього сімейства А-класу, за винятком кросовера GLA, повідомляє британське видання Autocar.

Під час зустрічі лідерів автомобільної галузі Financial Times Future of the Car генеральний директор компанії Ола Каленіус повідомив, що це питання обговорюватиметься наступного тижня. З його слів видно, що Mercedes-Benz не має наміру конкурувати з масовими виробниками, тому що “хоче дивитися вгору, а не вниз”.

Calenius не уточнює конкретні моделі, на які вплине зміна стратегії, але відомо, що сімейство A-Class залишає ринок США. З них залишиться лише GLA, який стане відправною точкою для асортименту продукції компанії.

Таке рішення викликає подив, оскільки тільки в Європі в 2019 Mercedes-Benz продав 198 926 одиниць A-класу. Через пандемію продажі впали до 118 439 минулого року, але це все ж таки кращий результат, ніж у GLA – 75 124.

Загалом ідея штутгартського виробника полягає в тому, щоб скоротити кількість хетчбеків та седанів у своєму модельному ряду та зосередитись на кросоверах. А це обіцяє інші зміни в модельному ряду одного з найпопулярніших автомобільних брендів на планеті.

Свіжі новини

Схожі новини