HomeАвторинокNissan списав свій бізнес у Росії як мінімум на рік

Nissan списав свій бізнес у Росії як мінімум на рік

Японський Nissan втратив $499 млн збитків з моменту зупинки, і компанія не розраховує відновити виробництво своїх позашляховиків у Москві та Санкт-Петербурзі. Про це повідомив генеральний директор Макото Учіда, за словами якого Nissan не відновить роботу у країні наступного року.

Компанія припинила постачання до Росії в березні після вторгнення військ в Україну, а пізніше закрила завод бренду в Санкт-Петербурзі через брак запчастин та додаткового обладнання. Учіда не дав прогнозу на наступний фінансовий рік, але визнав, що відсутність продажів у Росії та Україні напевно вплине на результати компанії.

«Існує багато невизначеностей щодо впливу геополітичних проблем навколо Росії та України, які можуть істотно вплинути на фінансове становище та операційні результати всієї групи за фінансовий рік, що закінчився 31 березня 2023 року і далі», — йдеться у заяві.

Минулого року Росія була другим за величиною ринком для Renault Group, завдяки контрольному пакету акцій АвтоВАЗу, що виробляє автомобілі Lada. Як відомо, Renault виробляє Nissan Terrano на своєму заводі в Москві, а Nissan збирає моделі Qashqai, X-Trail та Murano у Санкт-Петербурзі.

Свіжі новини

Схожі новини