HomeАвторинокПерший великий виробник остаточно порвав із Росією

Перший великий виробник остаточно порвав із Росією

Американський концерн General Motors став першим іноземним автовиробником, який вирішив назавжди піти з російського ринку. Офіційні дилери вже отримали повідомлення про припинення постачання, а співробітників місцевого офісу звільнено.

Це перший випадок після вторгнення в Україну, коли автовиробник не лише припиняє роботу на території Росії, а й обмежує свою присутність на ринку. Майже всі західні, японські та корейські компанії припинили постачання нових автомобілів та запчастин, але залишили двері для можливого повернення після війни, а їхні дилери продовжують продавати наявні у них автомобілі.

Фактично GM обмежила виробництво основних моделей у Росії ще у 2015 році через політичні розбіжності між Москвою та Вашингтоном. Проте, група продовжувала постачати автомобілі на місцевий ринок, насамперед Chevrolet Tahoe та Cadillac Escalade. Однак у середині березня вони навіть заборонені урядом США.

Загалом продажі GM у Росії з початку року були не дуже вражаючими – всього 428 шт за 3 місяці. За даними місцевих ЗМІ, офіційні дилери вже отримали офіційні повідомлення про припинення постачання. Крім Tahoe і Escalade рішення торкається і моделей Chevrolet – Spark, Nexia, Cobalt, Trailblazer і Traverse, а також Cadillac XT4, XT5 і XT6.

Свіжі новини

Схожі новини