HomeАвтосвітДохід самої високооплачуваної жінки в автомобільній промисловості виріс на 23%

Дохід самої високооплачуваної жінки в автомобільній промисловості виріс на 23%

Концерн General Motors повідомив своїх акціонерів про зарплати, які він виплатив своєму топ-менеджменту за минулий рік. Генеральний директор Мері Барра, яка також є головою ради директорів GM, отримала 29,1 млн. доларів, що на 23% більше, ніж у 2020 році.

Минулого року група повідомила про збільшення виручки на 3,7% та збільшення прибутку до оподаткування на 47%, що призвело до збільшення виплат вищому керівництву. Крім Бара, вищими доходами може похвалитися віце-президент та фінансовий директор концерну.

Заробіток боса GM робить її найоплачуванішим генеральним директором в американській автомобільній промисловості. Для порівняння, генеральний директор Ford Джим Фарлі заробив минулого року “всього” 22,6 мільйона доларів. Проте він не є головою ради директорів.

При цьому генеральний директор Tesla Ілон Маск заробив набагато більше, ніж будь-хто інший. Він не отримує зарплати з 2020 року, але після домовленості з акціонерами отримує акції від компанії при досягненні певних результатів. Останній такий бонус має становити 23 мільярди доларів, але він має бути схвалений радою директорів.

Сам Маск вже розділив частину своєї частки в Tesla, щоб профінансувати покупку Twitter. Це одразу призвело до потрясінь, оскільки вартість цінних паперів компанії впала на 10%. І мільярдеру довелося поспішати заспокоїти акціонерів, заявивши, що продавати більше не буде. Крім нього на акціях заробляє і Мері Барра, оскільки у 2021 році це 11 мільйонів із отриманих 29,1 мільйона.

Свіжі новини

Схожі новини