ГоловнаАвторинокGeneral Motors повертається до Європи

General Motors повертається до Європи

Дата:

Новини по темі

В Європі нова проблема: Старі авто дорожчають, а на нові люди не мають грошей

Уживані автомобілі в Європі дорожчають, і люди не мають...

Tesla підвищила ціни на свої моделі у всьому світі

Американський виробник електромобілів Tesla знову підвищив відпускну вартість своїх...

Названі найпопулярніші автомобілі в історії з моменту їх запуску

Zutobi, міжнародна онлайн-платформа для навчання водінню, оголосила найпопулярніші автомобілі...

Близько п’яти років тому компанія PSA придбав Opel, фактично залишивши американський конгломерат General Motors в Європі (раніше він придбав Chevrolet). Американці вирішили змістити акцент на найважливіші та прибуткові ринки — домашній та китайський, але найближчим часом усе може змінитися.

За інформацією американського спеціалізованого видання Detroit Free Press, General Motors серйозно розглядає питання повернення на європейські ринки. Проте цього разу група робитиме це лише як виробник електромобілів, повідомляє видання.

Раніше цього тижня генеральний директор компанії Мері Барра заявила на заході в Лос-Анджелесі, що General Motors може повернутися на Старий континент і знову почати вести тут бізнес, перетворившись на виробника лише електромобілів.

«Близько 5 років тому ми продали наш підрозділ Opel компанії, яка зараз відома як Stellantis, і ми не шкодуємо про продаж бізнесу з виробництва двигунів внутрішнього згоряння. – Я серйозно дивлюся в цьому напрямку, – сказав Бара.

Насправді поки що не можна сказати, що GM повністю пішла з Європи. Компанія, як і раніше, продає Chevrolet Corvette на деяких ринках, а також деякі моделі Cadillac через невелику дилерську мережу на Заході. Всі вони є нішевими продуктами, але американці вбачають у цьому потенціал для пропонування серійних електромобілів наступного покоління. Гігант також працює над створенням стартапу для мобільності у наших широтах.

Китай і Північна Америка залишаться головними пріоритетами для General Motors, але «наша команда також розробить плани щодо надання наших найкращих продуктів та послуг клієнтам у Європі», – йдеться у повідомленні компанії. Поки що складно передбачити, які саме автомобілі до нас доберуться, але (принаймні на початковому етапі) це може бути розкішна добірка електричних моделей Cadillac, оскільки до кінця десятиліття бренд стане повністю електричним.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм каналу "DIP", та Google News

Свіжі новини