HomeАвторинокЯкі автомобілі найпопулярніші в Європі за листопад

Які автомобілі найпопулярніші в Європі за листопад

Продаж нових автомобілів в Європі зріс у листопаді четвертий місяць поспіль завдяки високим показникам продажів акумуляторних електромобілів (BEV). Реєстрація всіх автомобілів на 27 європейських ринках минулого місяця склала 1 0109 00 одиниць, що на 17% більше, ніж у листопаді 2021 року. Тоді було продано 860 700 нових автомобілів, повідомляє Jato Dynamics.

Електромобілі показали особливо добрі результати, збільшившись на 30% у річному обчисленні до 172 600 одиниць. На їхню частку припадало 17,1% усіх автомобілів, зареєстрованих у листопаді, що є їхньою другою за величиною місячною часткою ринку з грудня 2021 року, коли вони досягли 18,9%. Їхні показники значною мірою обумовлені продажами Tesla, причому Model Y і Model 3 займають дві лідируючі позиції з продажу електромобілів.

«Незважаючи на появу нових конкурентів, результати листопаду показують, що зростання Tesla прискорюється, зміцнюючи своє лідерство на європейському ринку електромобілів», — прокоментував Феліпе Муньос, глобальний аналітик JATO Dynamics.

Незважаючи на зростання продажів електромобілів, бензин залишається домінуючим паливом в Європі. Він обслуговує 53% автомобілів, зареєстрованих у листопаді. Електрифіковані автомобілі (BEV і гібриди, що підключаються) займають ще 28% ринку, а дизельні автомобілі відстають з 16%.

Хоча листопад був особливо успішним місяцем з погляду продажів, цього було недостатньо, щоб пом’якшити вплив загального спаду у 2022 році. Станом на кінець листопада 2022 року в Європі було зареєстровано 10 167 700 автомобілів, що становить 6% у річному році зниження бази.

Свіжі новини

Схожі новини