HomeАвтосвітСлідом за бензиновими автомобілями в Європі під ніж йдуть і мотоцикли

Слідом за бензиновими автомобілями в Європі під ніж йдуть і мотоцикли

Автовиробники активно розробляють нові електромобілі і у більшості країн Старого континенту вже запланували повну заборону автомобілів із традиційними двигунами. Він має набути чинності 2035 року, коли автомобілі зі звичайними двигунами більше не продаватимуться до ЄС.

Тепер схоже, що мотоцикли, швидше за все, спіткає та сама доля, позбавивши багатьох людей задоволення від керування потужними двоколісними машинами, двигуни яких видають вражаючий звук. І причина їхньої заборони та сама, що й у автомобілів – шкідливі викиди, що їх викидають двигуни.

На даний момент відомо, що звичайні мотоцикли будуть заборонені у Великій Британії. У ці дні там зафіксовано жорстоку спеку, а в Лондоні зафіксовано рекордну температуру 40,3 градуса за Цельсієм. Хвиля спеки викликала пожежі по всій країні, і багато хто вважає, що погода пов’язана зі зміною клімату.

Це вимагає швидшого переходу на електромобілі, оскільки влада Великобританії проводить опитування населення, щоб з’ясувати, як вони відреагують на повну заборону на продаж автомобілів категорії L з «ненульовим рівнем викидів». включає дво- та триколісні мопеди, мотоцикли, коляски та квадроцикли.

За інформацією Motor1, за планом влади заборона набуде чинності з 2035 року. Опитування громадян завершиться у вересні 2022 року, після чого уряд проаналізує дані та протягом трьох місяців ухвалить рішення.

Водночас, країна повідомляє про зростання продажів електромотоциклів на 120% порівняно з 2021 роком. Це, звичайно, не означає, що всі мотоциклісти готові відмовитись від моделей із двигуном внутрішнього згоряння.

Свіжі новини

Схожі новини