HomeАвторинокСтав відомий європейський цінник головного конкурента Tesla Model S

Став відомий європейський цінник головного конкурента Tesla Model S

Головний конкурент Tesla Model S – Lucid Air, з’явиться на ринках Європи наприкінці року. В даний час електричний седан доступний тільки в США, але виробник Lucid Group офіційно заявила, що ступає на Старий континент, і розкрила подробиці продажів моделі.

Седан буде доступний у версії Air Dream Edition P/R, яка буде доступна жителям чотирьох країн – Німеччини, Норвегії, Нідерландів та Швейцарії. Його ціна для німецького ринку вже відома, що дуже насторожує – 218 000 євро. Німеччина є основною метою Lucid Air, оскільки перший шоу-рум вже відкрився в Мюнхені, а незабаром відкриють нові магазини бренду в інших містах.

Високі ціни на автомобілі нової марки були виправдані подорожчанням сировини, необхідної для електромобілів. Проте компанія поспішила заспокоїти своїх клієнтів, повідомивши, що підвищення цін не зачепить тих, хто вже замовив електричний седан.

Американська компанія планує продати від 12000 до 14000 автомобілів у перший рік свого існування на ринку. Очікується, що у 2023 році до Lucid Air приєднаються ще дві нові моделі бренду, щоб вона могла стати повноцінним конкурентом Tesla.

Свіжі новини

Схожі новини