HomeАвторинокTesla може знизити ціни, якщо інфляція почне сповільнюватись

Tesla може знизити ціни, якщо інфляція почне сповільнюватись

Американський Tesla Inc. може знизити ціни електромобілі, якщо інфляція почне сповільнюватися. Про це у Twitter повідомив голова та засновник компанії Ілон Маск.

Місяцем раніше Tesla підняла ціни одразу на 6 тис. доларів. До цього компанія вживала аналогічний захід у березні.

Раніше Маск заявляв, що при визначенні ціни Tesla враховує попит та очікування підвищення витрат на виробництво.

«Може здатися, що ми діємо нерозумно, підвищуючи ціни на наші автомобілі, незважаючи на рекордні показники прибутковості, – казав Маск під час зустрічі з журналістами з нагоди публікації фінрезультатів за перший квартал. – Ціни враховують зростання витрат на постачання сировинних товарів та логістику, на яке ми чекаємо протягом наступних 6-12 місяців».

Тоді ж Маск запевнив, що якщо очікуваного зростання витрат не відбудеться, Tesla може трохи знизити ціни.

Раніше він повідомив, що два заводи Tesla Inc. втрачають мільярди доларів на тлі перебоїв у ланцюжках поставок та проблем із випуском акумуляторів, які обмежують можливості компанії.

Заводи в Німеччині та Техасі, відкриті цього року, є «гігантськими печами для грошей», заявив Маск у бесіді з членами клубу власників Tesla.

«Здебільшого ми спантеличені тим, як продовжити роботу підприємств, щоб ми змогли платити людям і не збанкрутувати», – зазначив він, додавши, що сподівається на швидке вирішення цих проблем.

Свіжі новини

Схожі новини