HomeАвтоспортФанат украв у лідера Формули-1 годинник за 320 000 доларів

Фанат украв у лідера Формули-1 годинник за 320 000 доларів

Лідер заліку Формули-1 після перших трьох стартів сезону Шарль Леклерк (Ferrari) втратив свій дорогий годинник, вартість якого становить 320 000 доларів. Дорогоцінний камінь був викрадений із руки пілота, коли він роздавав автографи фанатам.

За інформацією, Леклерка та його тренера з фізпідготовки Андреа Феррарі вболівальники зустріли у місті Віареджіо. Вони оточили пілота, і в метушні, коли він роздавав автографи, злодій вихопив годинник з його руки і втік. Леклер помітив відсутність пізніше того ж вечора і повідомив про це поліцію.

Поліція розшукує крадія і годинник марки Richard Mille, випущені в єдиному екземплярі та призначені для пілота. Рішар Мілль є одним зі спонсорів Леклерка та його команди Ferrari, і в 2021 році він розробив спеціальний хронограф – RM 67-02 Leclerc, пофарбований у червоний та білий кольори – кольори Монако, під чиїм прапором змагається пілот.

Леклер особисто протестував годинник, поносив їх деякий час, а потім повернув виробнику, який виставив їх на аукціон. І хоча собівартість їх виготовлення становила 320 000 доларів, що робило їх найдорожчим кварцовим годинником у світі, невідомий покупець заплатив 2,3 мільйона доларів.

Стандартні RM 67-02 — найлегший спортивний годинник бренду, зазвичай їх вартість становить близько 120 000 доларів. Для певних спортсменів було випущено кілька моделей вартістю 375 тисяч доларів. І Леклерк — ще одна спортивна суперзірка, яка розлучається з дорогим годинником після того, як чемпіон світу з боксу Амір Хан зазнав нападу в Лондоні на початку цього тижня і попрощався з усипаним діамантами хронографом Franck Muller Vanguard за 120 000 фунтів стерлінгів.

Свіжі новини

Схожі новини