HomeАвтоспортЩе один німецький виробник планує увійти до Формули-1

Ще один німецький виробник планує увійти до Формули-1

BMW може повернутися до Формули-1 як постачальник гоночних двигунів. Про це у своїй публікації стверджує британський експерт з автоспорту Джо Сойєр. За словами журналіста, німецька компанія задумалася про участь після зміни технічного регламенту у трековій серії.

За непідтвердженою інформацією, BMW може стати партнером команди McLaren. Для баварської марки повторна участь у Формулі-1 мала б серйозний інтерес, адже вона зможе скласти конкуренцію Mercedes-AMG, Audi та Porsche.

На початку травня глава концерну Volkswagen підтвердив входження марок Audi та Porsche до «Королеви автоспорту». Нові бренди мають з’явитися у чемпіонаті до 2026 року, коли зміниться регламент силових агрегатів.

Ще один німецький виробник планує увійти до Формули-1

А оскільки Mercedes-AMG не планує йти з Формули-1, через 4 роки в чемпіонаті буде цілих три провідні німецькі автовиробники. І з таким переліком учасників BMW не може не зацікавитися.

Можливе партнерство з McLaren також легко зрозуміле. За чутками, дві компанії відновили співпрацю в галузі електричних суперкарів, тому є взаємний інтерес. І такий альянс матиме позитивні сторони для обох сторін — McLaren отримає сильного та незалежного постачальника двигунів, а BMW отримає всі маркетингові переваги без необхідності купувати цілу команду.

Нагадаємо, BMW пішла з Формули-1 у 2009 році, після цілого десятиліття постачання моторів Williams і Sauber, навіть покупки команди Sauber. Але офіційної інформації, яка підтверджує чи спростовує повернення баварців до чемпіонства, поки що не очікується.

Свіжі новини

Схожі новини