HomeАвтосвітУ BMW розповіли, хто придбає новий гібрид XM

У BMW розповіли, хто придбає новий гібрид XM

Суперкросовер BMW XM дебютував наприкінці вересня у статусі першого «зарядженого» гібрида баварської марки. А минулими вихідними новинку привезли на BMW M Fest, що проходить у Південній Африці – у ході заходу представники компанії поділилися подробицями про модель. За словами голови відділу роботи з клієнтами BMW M Тімо Реша, основним ринком збуту для XM будуть США, а власниками «зарядженого» гібрида стануть ті, у кого в гаражі є Lamborghini Urus, Bentley Bentayga і Mercedes-Benz G-Class.

У розмові з CarBuzz Реш заявив, що “багато хто з тих, хто їздить на Urus, Bentayga і G-Class, хочуть щось схоже від BMW, і тепер ми готові запропонувати їм такий автомобіль”. Він наголосив, що у компанії не роблять ставку на те, що на XM пересядуть власники «справжніх моделей M-серії», цільова аудиторія – власники розкішних SUV інших марок. Також Реш окреслив ключові ринки для BMW XM: головним із них стане американський, а до трійки лідерів мають увійти Китай та Близький Схід.

Серійний BMW XM багато в чому повторює однойменний концепт 2021 року, а за розмірами кросовер можна порівняти з X7. У рух гібрид призводить доопрацьований 4,4-літровий V8 з індексом S68, що розвиває 489 кінських сил і 650 Нм моменту, що крутить. Йому допомагає вбудований у 8-швидкісний “автомат” 196-сильний електромотор. Пікова віддача – 652 кінські сили і 800 Нм крутного моменту, що робить XM потужною серійною моделлю M-серії.

З місця до сотні BMW XM розганяється за 4,3 секунди, а максимальна швидкість становить 250 або 270 кілометрів на годину (з пакетом M Driver`s). Ціни вже оголошені: базовий кросовер коштуватиме американцям 160 тисяч доларів, а за 745-сильну версію попросять 185 тисяч доларів.

Свіжі новини

Схожі новини