HomeАвтосвітДля Tesla придумали житловий кемпер-причіп у стилі Cybertruck

Для Tesla придумали житловий кемпер-причіп у стилі Cybertruck

Південнокорейський проект “кутоватого” кемпера, створений компанією Polydrop ще в 2017 році, до появи Tesla Cybertruck, став серійним. Автори житлового причіпа Кен-Хен та Джіон протягом кількох років випробовували свою розробку і зараз оголосили про її запуск у виробництво — якщо встигнути із замовленням, то можна буде отримати Polydrop чи не в той же час, що почнуться перші постачання електричних пікапів від Ілона Маска, клієнтам за вже оформленими замовленнями.

Незвичайна форма причіпа обумовлена ​​не стільки міркуваннями дизайну, скільки аеродинамічною ефективністю – така конфігурація на 70% знижує рівень опору повітрям порівняно з традиційним кемпером вагоноподібного компонування. Polydrop відносно компактний – розміри становлять 4,14 метра завдовжки, 1,8 метра завширшки і 1,9 метра заввишки з встановленим багажником на даху та тентом.

40-сантиметровий дорожній просвіт у поєднанні із незалежною підвіскою без осі Timbren дозволяє безболісно експлуатувати кемпер навіть на пересіченій місцевості. При скромних габаритах і масі трохи від 372 до 499 кілограмів залежно від версії, Polydrop вже в базовій версії P17 Essential (від 16 990 доларів) поставляється з усіма основними зручностями, включаючи міні-кухню на відкритому повітрі з плитою з двома конфорками. вбудовану енергосистему для підключення електроніки.

Для Tesla придумали житловий кемпер-причіп у стилі Cybertruck

Більш дорогі варіанти P17A1 All Electric (28 990 доларів) та P17X Explorer (34 990 доларів) мають ряд більш просунутих функцій, включаючи кондиціонер та опалення, сонячні батареї, набагато більшу за ємністю систему акумуляторів, вбудовану акустику та багато іншого.

Залежно від версії Polydrop можуть мати сонячні панелі на даху, тент-маркіз, комплект кемпінгових меблів та інші опції. Терміни очікування причепа для Tesla становлять від 6 до 10 місяців, а кожен клієнт має можливість створити фактично персональний причіп з урахуванням потреб конкретного покупця.

Свіжі новини

Схожі новини