HomeАвтосвітЕлектромобіль Apple стане мінівеном

Електромобіль Apple стане мінівеном

Електромобільний проект Apple все не може вийти з виробничого пекла. Цікаво, що це спонукало компанію скористатися старою формулою купити чужі технології. І цього разу купити можуть не когось, а стартап Canoo, який має зараз фінансові проблеми.

Якийсь час тому Canoo попередив своїх інвесторів про те, що у нього недостатньо фінансування для продовження роботи. Тому бренд гостро потребує нових інвестицій, які і можуть надійти від Apple.

Мінівен Canoo Lifestyle
Мінівен Canoo Lifestyle

Цікаво, що ідея про покупку Canoo обговорювалася ще 2020 року під час зустрічі двох компаній. Цього ж разу переговори, напевно, підуть куди бадьоріше. Apple життєво необхідні інженери стартапу, але найбільше їх цікавить постать Ульріха Кранца, колишнього генерального директора стартапу та одного з батьків BMW i3. Наразі він обіймає посаду топ-менеджера Canoo.

Крім компетентних людей, Apple зацікавлений у отриманні електромобільної платформи марки, на якій базується мінівен Lifestyle. Не виключено, що саме вона ляже в основу електрокара від Apple, який зараз зветься Project Titan.

Залишається незрозумілою лише доля Canoo Lifestyle. Виробництво машини мало розпочатися на підприємстві в Оклахомі наприкінці цього року і надійти на ринок за привабливою ціною 40 тисяч доларів. За кілька місяців 2022 року з конвеєра мало зійти від 3 000 до 6 000 електромобілів, а вже наступного року – від 14 до 17 тисяч мінівенів.

Свіжі новини

Схожі новини