HomeАвтосвітУ Apple CarPlay додадуть функцію оплати палива

У Apple CarPlay додадуть функцію оплати палива

Компанія Apple випустить оновлення CarPlay, в якому з’явиться можливість сплати палива, повідомляє Reuters. Функція працюватиме лише у США, на деяких заправках.

Нова версія системи Apple CarPlay, що представлена ​​на конференції для розробників на початку цього місяця, дозволить оплачувати заправку, не виходячи з автомобіля. Функція стане доступною восени, але тільки в США. За даними Reuters, на першому етапі технологію підтримуватиме як мінімум одна мережа – HF Sinclair, яка налічує понад 1400 АЗС.

Щоб скористатися таким способом оплати, користувачам доведеться встановити на iPhone спеціальний додаток та ввести дані банківської картки. Після цього натисканням на екран мультимедійки вони зможуть активувати обрану колонку і заплатити за паливо, не виходячи з автомобіля. Розробник ПЗ для АЗС фірма P97 Networks каже, що з нею вже зв’язалися кілька нафтових компаній, зацікавлених у роботі через CarPlay.

Крім оплати заправки, нова версія CarPlay навчиться захоплювати всі екрани і бортові системи автомобіля. Через неї водій зможе налаштовувати «приборку» та активувати клімат-контроль, а також відстежувати швидкість, запас палива, температуру рідини, що охолоджує, і оберти. Щоправда, такі можливості з’являться лише на автомобілях деяких марок, випущених наприкінці 2023 року.

Свіжі новини

Схожі новини