HomeАвтосвітУ майбутні машини Apple можуть вбудувати алкотестер

У майбутні машини Apple можуть вбудувати алкотестер

Американська компанія Apple запатентувала технологію запуску двигуна автомобіля після перевірки водія на тверезість на вбудованому в систему алкотестері. Про це 5 травня повідомив портал Patently Apple, пославшись на дані відомства з патентів та товарних знаків США (USPTO).

Автори порталу вважають, що в майбутньому iPhone міститиме функцію алкотестера, прив’язаного до ключів автомобіля. Технологія передбачає, що електронний ключ Car Key запускає двигун автомобіля лише після того, як водій проходить процедуру перевірки на тверезість.

Процедура передбачає кілька етапів, зокрема, перевірку на наявність алкоголю в крові. Якщо рівень алкоголю в крові виявляється вище за допустиму норму, система не дає завести машину, а також блокує доступ користувача до особистих даних. Зазначається, що в деяких випадках блокування можна зняти, виконавши ряд завдань, наприклад, вправу на спритність рук або ясність розуму (розв’язання математичного завдання).

Раніше в грудні 2020 року повідомлялося, що Apple випустить свій електромобіль. Джерела Economic Daily заявили, що прототип машини успішно пройшов перші випробування у Каліфорнії. Дозвіл на розробку транспортного засобу Apple отримала у 2017 році.

Свіжі новини

Схожі новини