HomeАвтосвітFiat Doblo змінив покоління і став «клоном» Citroen Berlingo

Fiat Doblo змінив покоління і став «клоном» Citroen Berlingo

Stellantis розширює лінійку комерційних автомобілів: до Citroen Berlingo, Peugeot Partner та Opel Combo приєднався Fiat Doblo, котрий змінив покоління. Новинку уніфікували з Berlingo, так що тепер італійський «каблучок» є «клоном» всіх перерахованих моделей, але з іншим облицюванням передньої частини та логотипом Fiat. Бейдж-інжиніринговий Добло випускається у вантажній та пасажирській версіях, проте остання тепер доступна лише з електричною силовою установкою.

Новий Doblo запропонований у двох варіантах довжини, 4,4 або 4,75 метра, і для останньої можна замовити третій опціональний ряд сидінь. Салон точно повторює Berlingo, за винятком логотипу на кермі. Набір обладнання теж уніфікований – ті ж мультимедійна система, передні та задні датчики паркування та камера заднього виду, а для пасажирської версії передбачені системи утримання у смузі руху та моніторингу втоми водія. За доплату встановлять панорамний дах та цифрове салонне дзеркало, на яке вводиться зображення із задньої камери.

Fiat Doblo змінив покоління і став «клоном» Citroen Berlingo
Пасажирський Fiat Doblo нового покоління

У гаму двигунів входять бензиновий турбомотор об’ємом 1,2 літра потужністю 110 кінських сил та півторалітровий турбодизель у двох варіантах потужності, на 100 або 130 сил. Коробки передач – “механіка” або восьмидіапазонний автомат, але останній доступний тільки для Doblo зі 130-сильним двигуном.

Електричний e-Doblo оснащується електромотором потужністю 136 кінських сил, знайомим по зеленому Berlingo. Мотор живить батарея ємністю 50 кіловат-години, на одному заряді якої автомобіль проїжджає 280 кілометрів за циклом WLTP.

Виробництво Fiat Doblo нового покоління організують на заводі Іспанії. При цьому модель попереднього покоління, яка у строю з 2010 року, ще якийсь час продовжать збирати в Туреччині.

Свіжі новини

Схожі новини