HomeАвтосвітFisker вперше показав футуристичний інтер'єр електрокара Pear

Fisker вперше показав футуристичний інтер’єр електрокара Pear

У середині травня глава американської компанії Fisker Хенрік Фіскер розповів, що ціна на “революційний” електричний кросовер Pear, виробництво якого почнеться через два роки, становитиме 29 900 доларів (приблизно 900 тис. гривень за поточним курсом). Окрім вартості у Мережі публікували кілька зображень екстер’єру майбутньої новинки. На цей раз розробники продемонстрували салон електрокара, який вражає своїм простором.

Судячи з зображення, Fisker Pear отримає футуристичний інтер’єр, простір якого інженери збільшать за рахунок низької лінії скла, яка разом із закругленим лобовим склом, що перетікає в дах, створить відмінний огляд під час водіння. У тизері можна розглянути золоті акценти на передніх сидіннях та центральному підлокітнику. Крім того, в салоні виділяється потужний вертикальний екран мультимедіа, а також футуристичне освітлення на торпеді.

Fisker уперше показав футуристичний інтер'єр електрокара Pear

Варто розуміти, що представлений інтер’єр є простою візуалізацією технологій, які компанія має намір використовувати в електрокарі. Яким буде серійний Pear, залишається загадкою. Представники Fisker досі не назвали точних термінів конвеєрного збирання. Очікується, що виробництво інноваційного електромобіля розпочнеться на заводі в американському штаті Огайо у 2024 році.

Наприкінці травня компанія Fisker показала нове зображення електрокросовера Pear. Вкотре майбутню новинку продемонстрували у русі.

Свіжі новини

Схожі новини