HomeАвтосвітFisker запропонує найбільший у світі електромобіль

Fisker запропонує найбільший у світі електромобіль

Компанія Fisker опублікувала зображення свого майбутнього гіперкара Ronin та розкрила деякі подробиці про модель. За словами глави марки Хенріка Фіскера, якого цитує Autocar, ціль полягає в тому, щоб стати електромобілем з найбільшим пробігом у світі, і це буде «вітрина для передових розробок». Серед них інноваційні акумулятори, інтегровані в силову структуру кузова, та двері з незвичайним дизайном.

Ronin, названий на честь однойменного фільму американського режисера Джона Франкенхаймера, є чотиридверним кабріолетом з відкидним верхом. Автовиробник обіцяє, що відсутність колон не вплине на жорсткість та міцність конструкції, тому що для виготовлення автомобіля використовуються «надтехнологічні матеріали».

Якої конструкції будуть двері, поки що невідомо, але ясно, що система відкривання/закривання буде нестандартною. Однак відомо, що Ronin отримає активні аеродинамічні активні елементи, які також допоможуть досягти рекордного пробігу на одному заряді.

Прем’єра Fisker Ronin відбудеться не раніше серпня 2023 року. Модель розробляється у британському технічному центрі Fisker під назвою Magic Works. До кінця цього року компанія запустить виробництво своєї першої моделі – електричного кросовера Ocean. Його збиратимуть на заводі Magna Steyr у Граці (Австрія).

Свіжі новини

Схожі новини