HomeАвтосвітЗ'явилися нові фотографії компактного хетчбека Fisker Pear

З’явилися нові фотографії компактного хетчбека Fisker Pear

Останні кілька днів компанія Fisker не перестає дражнити своїх фанатів. Спочатку бренд показав кабріолет Ronin, який усі прийняли за купе. Тепер ми можемо подивитися на майбутній бюджетний компакт-хетч Pear.

Раніше в мережі випливали зображення моделі з видом зверху. Цього разу бос марки Хенрік Фіскер вирішив продемонструвати передок електрокара, виконаний у вже знайомій стилістиці кросовера Ocean.

Як ми й припускали раніше, це не компакт-кросовер, звичайний хетчбек, нехай і з деякими спортивними нотками в інтер’єрі. Він буде трохи менше, ніж Ocean і призначається для міського пересування, тому від цієї моделі не варто очікувати на великий запас ходу. Та й її вартість не повинна перевищити 30 тисяч доларів, що майже на 10 тисяч дешевше за «океанічний» позашляховик.

Цікаво, що разом із Fisker розробкою Pear займається тайванський виробник «айфонів» Foxconn, який, до речі, також має власний електромобільний підрозділ Foxtronn. «Фіскер» планує розпочати випуск Pear у 2024 році разом зі спортивним Ronin. Ймовірно, що обидві новинки стануть на конвеєр австрійського підприємства Magna-Steyr, як і кросовер Ocean.

Ocean має велике значення для Fisker, оскільки це перший серійний автомобіль бренду, якщо не брати до уваги Fisker Karma (який виявився невдалим і привів до банкрутства компанії). На сьогоднішній день бренд отримав понад 40 тисяч на замовлення на Ocean, тому в нього просто немає права на помилку.

Свіжі новини

Схожі новини