HomeАвтосвітКабріолет замість купе: Ronin виявився не таким, як усі думали

Кабріолет замість купе: Ronin виявився не таким, як усі думали

Тиждень тому Fisker виклав тизер нової моделі Ronin, яка виявиться звичайним купе. Проте яке ж було здивування, коли з’ясувалося, що перед нами чотиридверний кабріолет.

Чого не відібрати у Хенріка Фіскера, так це вміння інтригувати. І цього разу трюк удався на всі 100%. Грамотно підібраний ракурс і затемнений фон, цього виявилося цілком достатньо, щоб збити всіх з пантелику.

Але повернімося до електрокара. Чотирьохдверні кабріолети – неймовірно рідкісне явище. Головною проблемою такого компонування можна назвати надзвичайно погану жорсткість кузова. У випадку з електромобілем все ще прикріше, адже відкритий верх у машині негативно впливає на запас ходу.

Разом з останнім тизером, бос компанії нагадує, що забезпечить Fisker Ronin феноменальну керованість та доповнює зображення технічними параметрами новинки. Силова установка складатиметься із трьох електромоторів неназваної потужності, а розгін до 100 км/год становитиме близько 2 секунд. Запас ходу на одній зарядці нібито сягне 960 кілометрів. Прем’єру першого прототипу заплановано на серпень 2023 року.

Кабріолет замість купе: Ronin виявився не таким, як усі думали

Проте головним завданням зараз є запуск у виробництво кросовера Ocean, старт якого заплановано на листопад цього року на заводі Magna-Steyr в австрійському місті Граце.

Після Ocean, у 2024 році Fisker випустить автомобіль вартістю 29 900 доларів, який отримав назву Pear (скорочення від Personal Electric Automotive Revolution), який, судячи з тизерних зображень, ймовірно, буде спортивним електрохетчем. Технічні характеристики Fisker Pear поки що не розкриваються.

Свіжі новини

Схожі новини