HomeАвтосвітFord більше не приймає замовлення на новий F-150

Ford більше не приймає замовлення на новий F-150

Всі пікапи 2022 модельного року розпродані, для покупки доступна тільки дорога версія Raptor.

Як з’ясував портал AutoBlog.com, американські дилери Ford зупинили прийом замовлень на новий F-150 2022 модельного року – відповідного листа вони отримали від самого автовиробника. Остання можливість оформити заявку на покупку була у п’ятницю, 13 травня, тепер до 19 травня продавці мають перевірити прийняті замовлення, після чого продаж пікапа актуального модельного року буде повністю завершено. Винятком є ​​лише дорога версія Raptor.

Ford розпродав всі паливні версії свого бестселера, моделі F-150 (йдеться про бензинові та гібридні модифікації, а дизельні варіанти зникли з конфігуратора ще раніше), прийом замовлень на пікап 2022 модельного року в комплектаціях XL, XLT, Lariat, King Ranch, Platinum , Limited і Tremor зупинено.

Втім, автомобіль 2023 модельного року довго чекати не доведеться – очікується, що його анонсують вже в липні, а продаж він надійде восени. Але доти можна оформити заявку лише на F-150 Raptor з 3,5-літровим V6 EcoBoost потужністю 457 кінських сил, який коштує майже 69 тисяч доларів проти 30 тисяч доларів за базовий F-150 XL.

Раніше стало відомо, що восени цього року гама F-150 поповниться ще однією версією початкового рівня під назвою Rattler («гримуча змія»). Такий пікап побудують на базі стартової комплектації XL, але він буде доступний зі стандартним повним приводом та позашляховим пакетом F4X. Ціна поки що не оголошена.

Що ж до електричного F-150 Lightning, то на нього замовлення перестали приймати ще наприкінці 2021 року, тобто через півроку після анонсу цін. На той момент заявки на покупку оформили понад 200 тисяч людей.

Свіжі новини

Схожі новини