HomeАвтосвітHyundai знімає з виробництва ціле сімейство моделей

Hyundai знімає з виробництва ціле сімейство моделей

У 2016 році Hyundai представила сімейство електрифікованих ліфтбеків Ioniq, до якого входять звичайний гібрид, гібрид, що підключається, і електромобіль. У 2019 році оновилося все сімейство, а ще через рік Hyundai виділила Ioniq в окремий бренд, під яким випускатимуться лише електромобілі. Наразі компанія оголосила, що відмовляється від оригінальної моделі.

Оригінальний гібрид Ioniq створювався як конкурент Toyota Prius, і в Європі чудово себе зарекомендував. За останні 5 років було продано 135 000 одиниць моделі Old Continent, тоді як результат Prius становив 41 000. У США, звичайно, результат був оборотним.

Гібридний Ioniq оснащувався 1,6-літровим бензиновим двигуном ДВС, що працює за циклом Аткінсона, та електромотором потужністю 44 к.с.. Останній живився від акумулятора ємністю 1,56 кВт/год. Гібрид, що підключається, отримав електродвигун потужністю 61 к.с. та акумулятор ємністю 8,9 кВт/год, тоді як повністю електрична версія отримала електродвигун потужністю 136 л.с. та акумулятор ємністю 38,3 кВт/год, достатній для запасу ходу 294 км.

Hyundai оголосила, що більше не прийматиме замовлення на ліфтбек, останній з яких зійде з конвеєра на заводі в Ульсані в Південній Кореї в липні. Прямого наступника модель не отримає, але суббрендові електромобілі матимуть ім’я Ioniq.

Свіжі новини

Схожі новини