HomeАвтосвітLand Rover показав перше фото Defender 130 і назвав дату дебюту

Land Rover показав перше фото Defender 130 і назвав дату дебюту

Компанія Land Rover опублікувала першу офіційну фотографію Defender 130. Також було розкрито дату прем’єри – 31 травня.

Чутки про трирядний “Дефендер” почали ходити ще до того, як модель пережила першу в історії повноцінну зміну поколінь. У березні 2021-го фінансовий директор Едріан Марделл підтвердив їх, заявивши інвесторам, що випуск подібної модифікації допоможе наростити продаж за межами Європи – у Північній Америці, Китаї та на Близькому Сході.

Шпигунські фото трирядного Land Rover Defender

Тоді ж стало відомо, що, незважаючи на збільшення числового індексу, який у минулому позначав розмір колісної бази в дюймах, Defender 130 між осями будуть ті ж 3022 мм, що і Defender 110. При цьому загальна довжина зросте з 5018 до 5100 мм . Вся добавка припаде на задню вісь. Про це свідчать і зроблені шпигунами знімки замаскованих прототипів, і патентні ескізи, що потрапили в Мережу.

Land Rover Defender 130 на патентних зображеннях

На сьогоднішньому фото корму позашляховика до ладу не розглянути – вона закрита піском. Проте виробник повідомив, що Defender 130 матиме посадкову формулу 2+3+3, тобто задній ряд буде досить просторим, щоб умістити трьох пасажирів. Також Land Rover оголосив, що відкриє прийом замовлень вже в день прем’єри.

Інших подробиць поки немає, але «сто тридцятий» Defender навряд чи істотно відрізнятиметься від «дев’яностого» і «сто десятого» побратимів у плані дизайну інтер’єру, оснащення та моторної гами. Нагадаємо, вона включає чотири- та шестициліндрові агрегати сімейства Ingenium (у тому числі – у складі плагін-гібридної установки P400e) та п’ятилітровий V8.

На випуску Defender 130 розширення сімейства не повинно зупинитися. У компанії, як і раніше, не відмовилися від ідеї створити пікап. Крім того, у підрозділі Special Vehicle Operations (SVO) подумують про потужного конкурента Mercedes-AMG G 63. А в наступній генерації, коли «Деф» перебереться на спільну з новими Range Rover та Range Rover Sport платформу MLA-Flex, у нього може з’явитися особливо розкішне виконання.

Свіжі новини

Схожі новини