HomeОглядиLand Rover випустив незвичайну модифікацію Defender

Land Rover випустив незвичайну модифікацію Defender

Ідея відкритої версії з м’яким дахом Land Rover Defender зародилася з появою позашляховиків нового покоління у 2019 році. Як повноцінний позашляховик вирватися «на природу» на ґрунтові дороги завжди буде привабливим досвідом, про що свідчить інтерес до такого варіанту серед американських «колег», таких як Jeep Wrangler та Ford Bronco.

Що ж, на щастя для людей, яким потрібна відкрита версія Defender, вона вже доступна. Але замовити його можна не у Land Rover, а у голландської компанії з модифікації та виробництва купе Heritage Customs. Фахівці відкрили список заявок на конвертовану версію позашляховика на базі тридверної версії Defender 90.

Представлений як проект наприкінці минулого року, кабріолет Land Rover Defender отримав назву Valiance від доробкової компанії. На даний момент запланована вкрай обмежена серія всього в 5 екземплярів, а початкові екземпляри будуть пропонуватися з вибором між трьома темами та кольорами, які називаються Côte d’Azur, Solihull Sand та Kokkini Paralia відповідно.

Land Rover випустив незвичайну модифікацію Defender

Версія Solihull Sand Valiance Convertible, яку Ви бачите на фотографіях, натхнена англійською сільською місцевістю. Кузов особливого зеленого кольору із сірими бамперами, а м’який дах пісочно-бежевого кольору. Машина комплектується спеціальними білими 20-дюймовими колесами під назвою Space Cowboy, а в салоні є різні мідні акценти.

Привабливий кабріолет Valiance Defender, природно, також має дуже привабливу ціну. Сама переробка без урахування машини-донора Defender 90 обійдеться вам у солідні 84 700 євро. Крім того, сам позашляховик у його короткій версії може сягати 138 500 євро.

Але оскільки редизайн не торкається передньої частини автомобіля, за основу можна взяти монструозний Defender V8, з його більш ніж 520 кінськими силами… Виробництво обмежених кабріолетів компанією Heritage Customs починається у другій половині року.

Свіжі новини

Схожі новини