HomeАвтосвітМаск назвав суперника Tesla №1 і він не є автовиробником

Маск назвав суперника Tesla №1 і він не є автовиробником

Більшість новин про Tesla пов’язана з її основними конкурентами на ринку, а не лише з виробниками електромобілів. Генеральний директор компанії Ілон Маск вважає, що Tesla тепер може конкурувати з бензиновими автомобілями на ринку, але насправді її амбіції набагато більші.

Мільярдер доводить це одним зі своїх останніх постів у Твіттері, де вказав компанію, яку Тесла має обігнати за ринковою капіталізацією. Це не автовиробник, а нафтовий велетень Saudi Aramco. Згідно з інформацією, поточна ринкова капіталізація Saudi Aramco на даний момент становить близько 2,441 трлн доларів, а Tesla близько 800 млрд доларів, і за цим показником виробник електромобілів знаходиться на першому місці серед автомобільних компаній.

Експерти зазначають, що Маск абсолютно нормально не переймається конкурентами в автомобільній галузі. Більшість нових виробників електромобілів зазнають невдачі та серйозно відстають від Tesla. Саме тому компанія Маска вже зараз конкурує із традиційними автомобільними компаніями, які поступово переходять на повну електрифікацію.

Проте Маск зовсім не переймається своїми конкурентами, навпаки — відкрито їх підтримує і навіть радить при переході на електромобілі. Це теж цілком логічно — що більше електромобілів буде на ринку, то більше загрожуватиме ринкова капіталізація Aramco.

Не слід забувати, що Tesla має й інші способи конкурувати з найуспішнішими нафтогазовими компаніями світу. Компанія Маска виробляє сонячні панелі, сонячні дахи, акумулятори енергії для дому (Tesla Powerwall) та комерційні системи накопичення енергії (Tesla Powerpack).

При цьому сам Маск не має наміру відпускати кермо влади в Tesla. Він прямо попросив співробітників компанії повернутися до роботи у своїх офісах, інакше «вони можуть вдавати, що працюють в іншому місці», тобто. їм доведеться шукати іншу роботу. В даний час багато співробітників не тільки Tesla, але й інших великих компаній США працюють з дому, відвідуючи офіс 2-3 рази на тиждень, і це явно не до душі найбагатшій людині планети.

«Видалена робота більше не прийнятна. Будь-хто, хто хоче працювати з дому, повинен приходити в офіс не менше 40 годин на тиждень або покинути Tesla», — йдеться у заяві Маска, розісланій співробітникам компанії.

Ні Тесла, ні сам Маск офіційно цю заяву не прокоментували. Однак у Twitter мільярдер відповів тим, хто вважає, що приходити на роботу — це застаріле поняття, написавши: «Вони повинні вдавати, що працюють, але десь в іншому місці».

Свіжі новини

Схожі новини