HomeАвтосвітMercedes-Benz E-Class потонув при спробі буксирувати човен

Mercedes-Benz E-Class потонув при спробі буксирувати човен

Водій Mercedes-Benz E-Class вирішив, що може використати свій седан преміум-класу, щоб відтягнути свій човен від пляжу на середземноморському узбережжі Іспанії. На нещастя для нього, машина застрягла у воді, а водія було оштрафовано.

Фотографію білого «Мерседеса» було розміщено на сторінці поліцейського управління Санта-Поли у Facebook. Правоохоронці виявили застряглий автомобіль під час патрулювання піщаного пляжу Санта-Поли. Окрім фотографування автомобіля, поліція оштрафувала його водія на 751 євро за незаконне водіння на пляжі.

Автомобіль із оновленого E-класу, проданого в період з 2016 по 2020 рік. Через свій бампер він виглядає як звичайний дизельний варіант із заднім приводом, хоча може мати систему повного приводу 4MATIC. У будь-якому випадку, водіння автомобіля в солоній воді ніколи не буде гарною ідеєю, оскільки мокрий пісок і водорості — найгірша комбінація, коли йдеться про зчеплення.

Пляж Санта-Пола виглядає досить дрібним, тому трактор повинен бути легко витягнути машину і причіп назад на землю. А те, що сталося, підкаже водієві, що наступного разу йому доведеться використати відповідну апарель, щоб завантажити свій човен.

Під постом поліції у Facebook коментатор поскаржився, що на середземноморському узбережжі Іспанії є лише кілька пандусів, доступних для звичайних людей, і більшість із них перебувають у поганому стані. Однак, це не є виправданням для водія цього автомобіля.

Свіжі новини

Схожі новини