HomeАвтосвітMercedes-Benz показав перше зображення нової компактної моделі

Mercedes-Benz показав перше зображення нової компактної моделі

На минулому тижні Mercedes-Benz представив нову продуктову стратегію, в якій основний акцент зроблено на більші та дорогі машини. Лінійку компактних автомобілів, яка тепер називається Entry Luxury, скоротять із нинішніх семи до чотирьох моделей.

У ході свого виступу головний дизайнер концерну Горден Вагенер продемонстрував перший тизер одного з майбутнього представників сім’ї Entry Luxury – затемнене зображення профілю машини з довгим капотом, похилим дахом та короткою задньою частиною. Також на картинці проглядаються елементи головної оптики та задні ліхтарі.

Очевидно, це седан. Враховуючи намір виробника урізати модельний ряд, ми можемо припустити, що він замінить відразу чотиридверний A-Class, і CLA. При цьому універсал CLA Shooting Brake швидше за все буде відправлений у відставку без наступника.

Горден Вагенер описує майбутню новинку як одного з найбільш технологічно просунутих та одночасно розкішних представників свого сегменту. Відомо, що це буде перший автомобіль на платформі MMA, розробленої в першу чергу для електрокарів, але що допускає також використання двигунів внутрішнього згоряння. Це повна протилежність попередньої стратегії, яку «Мерседес» реалізував під час створення електрокросоверів EQA, EQB та EQC, взявши за основу паливні машини.

Прем’єра моделі запланована на 2024 рік. Крім того, на розкішному компактному електромобілі дебютує нова операційна система – MB.OS.

Передбачається, що навіть невеликі батарейні машини Mercedes-Benz нової генерації володітимуть запасом досить великим ходом для того, щоб він перестав бути джерелом вічного занепокоєння для власників. Цього німецька марка досягне, в тому числі, за рахунок впровадження у серійне виробництво технологій та рішень, продемонстрованих на початку року на концепті Vision EQXX.

А ось проблема дорожнечі електрокарів у найближчому майбутньому не вирішиться: в інтерв’ю технічний директор «Мерседеса» Маркус Шефер заявив, що поки немає можливості знизити їхню собівартість до рівня автомобілів з ДВС.

Свіжі новини

Схожі новини