HomeАвтосвітMercedes-Benz показав перші зображення електричної вантажівки

Mercedes-Benz показав перші зображення електричної вантажівки

Компанія Mercedes-Benz Trucks опублікувала перші зображення майбутнього 40-тонного електричного магістрального тягача. Новинка одержала назву eActros LongHaul. Прототип батарейної вантажівки представлять на виставці комерційного транспорту у німецькому Ганновері у вересні цього року. На даний момент перші екземпляри електрокара проходять заводські випробування. Серійна машина з’явиться на вулицях 2024 року.

Mercedes-Benz показав перші зображення електричної вантажівки

Судячи з зображень, eActros LongHaul отримає обтічну кабіну з вузькою світлодіодною головною оптикою, що проходить вздовж усієї передньої частини машини. Крім того, електричний тягач відрізняється великою площею лобового скла та додатковим освітленням у верхній частині кабіни.

Представники Mercedes-Benz заявили, що спеціально під електровантажівку компанія розробляє “мегаватну” систему зарядки акумуляторів. За її допомогою літій-залізо-фосфатні батареї тягача можна буде зарядити з 20 до 80 відсотків за півгодини.

Без заряджання eActros LongHaul зможе проїжджати близько 500 кілометрів. Такої відстані достатньо більшості перевізників. Крім того, за нормами Євросоюзу водії фур зобов’язані кожні 4,5 години на шляху робити 45-хвилинні перерви. Цього часу вистачить для перезаряджання акумуляторів вантажівки.

Перший прототип eActros LongHaul представлять на вересневій виставці комерційного транспорту у німецькому Ганновері. До кінця року пілотні електричні тягачі вийдуть на дороги загального користування. А вже наступного року компанія надішле передсерійні вантажівки на тести у реальних умовах експлуатації.

Mercedes-Benz показав перші зображення електричної вантажівки

Торік у листопаді компанія Geely продемонструвала власний концепт електричного тягача. Батарейна вантажівка під назвою Remote Xinghan H отримає три силові установки на вибір.

Свіжі новини

Схожі новини