HomeАвтосвітMercedes-Benz таємно продав найдорожчий автомобіль у світі (фото)

Mercedes-Benz таємно продав найдорожчий автомобіль у світі (фото)

До цього часу найдорожчим автомобілем у світі вважали Ferrari 250 GT 1962 року, який чотири роки тому пустили з молотка за 70 мільйонів доларів. Можливо, цей рекорд нарешті побитий. Видання Motorious з посиланням на неназване джерело заявило, що компанія Mercedes-Benz продала на секретному благодійному аукціоні унікальний спорткар 300 SLR Uhlenhaut Coupe 1956 випуску. Якщо вірити чуткам, за ексклюзивну модель заплатили 136,8 мільйона доларів (приблизно три мільярди гривень).

Mercedes-Benz таємно продав найдорожчий автомобіль у світі (фото)

Daimler-Benz розробляв гоночне купе 300 SLR із твердим дахом спеціально для сезону 1956 року. Проте німецький спорткар так і не взяв участь у жодному змаганні, оскільки компанія пішла з автоспорту. Таке рішення фірма ухвалила після 24-годинних перегонів на витривалість у Ле-Мані, що відбулася 11 червня 1955 року. Під час заїзду на треку сталася жахлива аварія, в ході якої загинув пілот П’єр Буйлен, а також 83 глядачі. Крім того, 180 людей отримали різні травми.

Незважаючи на тимчасовий вихід з гонок, німці на той момент встигли виготовити два спорткупе 300 SLR. Замість участі у змаганнях один із автомобілів забрав до себе голова випробувального відділу марки Рудольф Уленхаут, який використав унікальну модель як службову машину. На честь свого власника автомобіль отримав прізвисько Купе Уленхаут.

У ті роки SLR Uhlenhaut Coupe, що розвивав максимальну швидкість 290 кілометрів на годину, був найшвидшим у світі дорожнім автомобілем. Представники Mercedes-Benz неодноразово заявляли, що ніколи не продадуть унікального спорткара.

Але якщо вірити чуткам, угода таки відбулася. Джерело заявляє, що за ексклюзивну гоночну модель заплатили рекордні 136,8 мільйона доларів.

Попереднього рекордсмена знову виставляли на продаж наприкінці березня. Тоді за Ferrari 250 GTO зразка 1962 намагалися виручити майже три мільярди гривень. Проте, чи відбулася угода, достеменно невідомо.

Свіжі новини

Схожі новини