HomeАвтосвітMercedes-Benz відмовиться від механічної коробки передач у 2023 році

Mercedes-Benz відмовиться від механічної коробки передач у 2023 році

Компанія Mercedes-Benz планує поступово відмовитись від механічної трансмісії. До 2023 року німецький виробник припинить випуск автомобілів із трьома педалями. Таке рішення було прийнято через низький споживчий попит на подібні моделі, а також розвиток електричних і гібридних технологій. При цьому майбутні автомобілі з трикінцевою зіркою, що працюють на ДВЗ, збудують на платформах, розроблених для батарейних моделей.

За словами керівництва Mercedes-Benz, все більше людей у ​​всьому світі роблять вибір на користь електричних та гібридних автомобілів. Тому, як вважають у компанії, вкладати гроші у виробництво механічних коробок передач більше не рентабельно. На даний момент лише деякі версії A-Class, B-Class і CLA, як і раніше, випускають з трипедальною установкою. А в деяких країнах, таких як США, навіть для цих моделей недоступна «механіка».

До кінця десятиліття Mercedes-Benz планує повністю оновити модельний ряд, зробивши ставку на електромобілі. До цього часу компанія продовжуватиме випускати автомобілі з класичними ДВС, проте вони будуть засновані на платформах, розроблених в першу чергу для батарейних машин.

Про плани відмовитись від механічної коробки передач Mercedes-Benz оголошував ще у 2020 році. Тоді ж представники компанії анонсували універсальні модульні архітектури майбутніх моделей.

Свіжі новини

Схожі новини