HomeАвтосвітMercedes запускає новий бренд розкішних моделей - Mythos

Mercedes запускає новий бренд розкішних моделей – Mythos

Німецький виробник Mercedes-Benz представив новий бізнес-план, згідно з яким понад 75% його інвестицій найближчими роками піде на розкішні моделі високого класу. Це підвищить рентабельність на 60% до 2026 року за рахунок асортименту початкових моделей, що різко скоротиться.

Оновлений модельний ряд марки складатиметься з класів Entry Luxury, Core Luxury та Top-End Luxury. Компанія також представить ексклюзивну лінійку розкішних автомобілів найвищого класу, і буде запропоновано бренд Mythos. Всі автомобілі будуть призначені для колекціонерів автомобілів Mercedes-Benz і будуть доступні в обмеженій кількості.

Відповідно, виробник зі Штутгарта збільшить постачання лімітованих серій своїх моделей, а також ексклюзивних автомобілів, розроблених у співпраці з іншими компаніями. Асортимент Maybach буде розширено за межі S-класу та його похідних і включатиме не лише повністю електричний позашляховик Mercedes-Maybach EQS, який був представлений як концепт минулого року, а й родстер Mercedes-Maybach SL.

Ряд електромобілів на базі архітектури EVA2 буде розроблено спеціально для китайського ринку. Ще однією новою моделлю класу Core Luxury стане новий позашляховик EQE, який стане альтернативою седану EQE.

Крім того, наступне покоління електромобілів Mercedes-Benz перейде з архітектури EVA2 на нову платформу MB.EA, що знаходиться на стадії розробки.

Вже відомо, що компанія скоротить кількість своїх моделей A- та B-класу з нинішніх семи до чотирьох. При цьому німецький виробник спростить комплектацію автомобілів, щоб знизити витрати клієнтів на додаткове обладнання. Нові упаковки створюватимуться за регіональною ознакою, що полегшить виробництво.

Свіжі новини

Схожі новини