HomeАвтосвітНазвані найбезпечніші автомобілі у світі

Названі найбезпечніші автомобілі у світі

Якими б хорошими ми не були водії, тільки успіх та безпека наших автомобілів визначають, чи зможемо ми пережити серйозну аварію. Які автомобілі показують найкращі результати у краш-тестах? Подивіться на деяких чемпіонів, які надають приклад усьому автомобільному світу.

У минулому визначальним фактором безпеки будь-якої моделі були подушки безпеки водія та пасажира. Сьогодні найбезпечніші автомобілі у світі уникають аварій завдяки автономним системам, здатним передбачити загрозу, що насувається, і адекватно відреагувати.

Допоміжні системи також знижують зусилля рульового управління та гальмування під час раптових маневрів, які в іншому випадку могли б призвести до перекидання автомобіля. І, звичайно ж, міцність т.з. “Клітина”, здатна захистити від фатальних наслідків зіткнення, цінується в усі часи.

Результати випробувань залежить від того, хто їх проводить. Комітети NCAP у різних країнах оцінюють автомобілі на основі міжнародних стандартів та власної внутрішньої статистики аварій. Використовуючи агреговані дорожні дані та результати різних тестів, вони визначають найнебезпечніші та найбезпечніші автомобілі.

Названі найбезпечніші автомобілі у світі

Виробники також проводять власні дослідження, але результати їх тестів можуть відрізнятися від тестів NCAP. Тому можна почути кілька думок про один і той же транспортний засіб з різних джерел.

Проте розумніше покладатися оцінку незалежних організацій, оскільки виробники проводять подібні симуляції більше встановлення переваги над конкурентами і демонстрації кращого напрями розвитку свого автомобіля, ніж реального вивчення довговічності своїх машин.

Навпаки, незалежні організації не пов’язані з жодним виробником автомобілів, і автомобілі для краш-тестів не надходять безпосередньо від авторів, а купуються анонімно у дилерів. Найбільш авторитетними такими організаціями є: EuroNCAP (Європа); АНКАП (Австралія); НАСВА (Японія). Спираючись на їх дані, подивимося, які сучасні автомобілі визначені як найбезпечніші.

Найбезпечніші автомобілі у світі:

Renault Clio V

Названі найбезпечніші автомобілі у світі

Clio є лідером серед міських малолітражних автомобілів. Хоча цей представник міні-сегменту не отримав найвищих оцінок у всіх категоріях, він досяг успіху у багатьох відношеннях, особливо у захисті дорослих (96%) та дітей (89%). Ефективність систем допомоги водієві оцінюється в 75% — теж добрий показник у галузі. Найгірша справа із захистом пішоходів, що випадково потрапили під колеса – 72%.

Mercedes-Benz A-Class

Названі найбезпечніші автомобілі у світі

Король компактного сегмента – Mercedes A-Class. Сенсаційні залишкові результати охоплюють 3 із 4 категорій. За рівнем захисту дорослих, дітей та пішоходів модель досягла 96%, 91% та 92% відповідно. Погану оцінку у 80% отримали лише системи допомоги водієві. Проте загалом цей «німець» є абсолютним домінантом у своєму сегменті за рівнем безпеки.

Volkswagen Arteon

Названі найбезпечніші автомобілі у світі

У середньому класі Артеон – явний лідер. У всіх чотирьох підкатегоріях він отримав оцінку 80% і більше. Це означає, що захист окремих пасажирів, водія та пішоходів, а також робота допоміжних систем знаходиться на рівні, достатньому для спокою користувача. Останні «Артеони» – найбезпечніші автомобілі у своєму класі.

Subaru Forester

Названі найбезпечніші автомобілі у світі

У сегменті компактних позашляховиків Forester перемагає з дуже гарним результатом: 5 зірок загалом, 97% за захист дорослих та 91% за безпеку дітей. Рівень підтримки пішоходів та електронних помічників оцінюється у 80% та 78% відповідно. Визначено Forester № 1 у своєму класі.

Volvo ХС60

Названі найбезпечніші автомобілі у світі

Хіба не дивно, що Volvo, бренд, що традиційно пропонує одні з найбезпечніших автомобілів на світовому ринку, перемагає у «спільних перегонах»? Надійність – це друге ім’я шведського виробника. Volvo XC60 в окремих категоріях (дорослі, діти, пішоходи, допоміжні технології) набирає 98%, 87%, 76% та 95%. Також слід зазначити, що це єдиний кросовер, який фактично обігнав Tesla 3 за ефективністю датчиків, випередивши преміальний Mercedes, що навіть зарекомендував себе.

Свіжі новини

Схожі новини