HomeАвтосвітNissan відкликає сотні тисяч Pathfinder через капот, що відкривається на ходу

Nissan відкликає сотні тисяч Pathfinder через капот, що відкривається на ходу

Nissan оголосив у США великий відгук, який стосується 322 671 екземпляр Pathfinder 2013-2016 років випуску. На сайті Національної адміністрації безпеки дорожнього руху США (NHTSA) повідомляється, що у автомобілів може раптово розкритися капот прямо під час руху, закривши собою огляд водія. За оцінками виробника, дефектними виявляться всього 0,44 відсотка відкликаних машин, але перевірки потребують усі.

У документі NHTSA говориться, що причиною поломки замку капота може стати «бруд і пил, що скупчився». В результаті замок перестане надійно закриватися, а металеві елементи поступово заіржавіють через попадання вологи. У гіршому випадку кришка капота може піднятися під час руху, що збільшить ризик виникнення аварії.

Nissan проводитиме перевірку поетапно: 30 червня до сервісних центрів запросять 30 тисяч власників Pathfinder, а до 3 серпня розішле іншим листи з інструкцією для самостійної перевірки справності замку. Якщо вони не захочуть цього робити, вони також зможуть відвідати сервіс для перевірки або безкоштовної заміни механізму.

Це вже не перший масштабний відгук для Nissan США у 2022 році. У січні у ремонт відправили 688 946 кросоверів Rogue (X-Trail у Росії). Причиною стали сніг та реагенти, які скупчуються взимку на черевиках водія, які могли пошкодити електроніку і навіть спровокувати спалах.

Свіжі новини

Схожі новини