HomeАвтосвітNissan зупиняє виробництво американського Qashqai

Nissan зупиняє виробництво американського Qashqai

Nissan вирішив позбутися американської версії Qashqai – Rogue Sport. Як пише Automotive News, виробництво компакт-кросу зупиниться в грудні нинішнього року, а екземпляри, що залишилися, розпродадуть на початку 2023-го. У лінійці марки в США для Rogue Sport не залишилося місця: попит покривають новий Rogue (наш X-Trail) і оновлений Kicks, який займає нішу молодшого кросовера. Крім цього, попрощавшись із Nissan заокеанський офіс звільнить додаткові ресурси для більш ходових моделей.

Винятоком Rogue Sport з лінійки дозволить американському Nissan планує підвищити темпи випуску Rogue, Kicks та Pathfinder, які користуються більшою популярністю у США. Також частина коштів буде спрямована на покращення поточних моделей та розробку новинок, сказав віце-президент компанії Скотт Ширлі.

Nissan Rogue Sport залишить конвеєр у грудні, а продажі – на початку 2023 року, коли будуть розпродані останні кросовери. Випускати комплектуючі для Nissan продовжить до 2033 року.

Nissan Rogue Sport, представлений у 2017 році, так і не набув очікуваної популярності на американському ринку. Доля кросовера, що розташувалася між Rogue і Kicks, опинилася під питанням вже через два роки: попит на більш дешевий Kicks помітно вищий. Rogue Sport буквально витіснили з лінійки, пояснив Ширлі.

Що стосується Kicks, то на нього чекає більш позитивне майбутнє. На початку 2024 року кросовер підданий модернізації, в ході якої він має стати довшим і ширшим, ставши ще ближче до зниклого Rogue Sport.

В Україні ж аналог Rogue Sport – кросовер Qashqai – очолює модельний ряд Nissan за результатами продажів.

Свіжі новини

Схожі новини