HomeАвтосвітPorsche вибачилися перед клієнтами за «спрощені» автомобілі

Porsche вибачилися перед клієнтами за «спрощені» автомобілі

Німецький виробник Porsche був змушений вибачитись перед своїми покупцями за видалення деяких функцій із вже замовлених та передплачених автомобілів марки. У Китай, наприклад, нові автомобілі німецького виробника поставляються без можливості електрорегулювання кермової колонки.

Спочатку офіційний представник Porsche пообіцяв, що ця безкоштовна функція буде повернена в автомобілі марки, як тільки буде подолана криза, спричинена нестачею електронних компонентів. Однак після цього стало зрозуміло, що тепер компанія пропонуватиме механічне кермо, а не електричне.

Проте китайський офіс Porsche вибачився перед постраждалими клієнтами і визнав, що «розуміє їх розчарування». У китайському офісі була створена робоча група, щоб спробувати «знайти рішення якнайшвидше». У прес-службі німецького виробника поскаржилися, що відновлення пандемії коронавірусу в Китаї ускладнило спілкування та спільну роботу щодо вирішення проблеми.

Поки що немає термінів, в які електрична рульова колонка буде повернена в оснащення автомобілів Porsche. У такій же ситуації опинилися і дві інші марки VW Group – Audi та Volkswagen, які спростили обладнання своїх моделей для деяких ринків. За винятком різних опцій покупці отримають компенсацію за рахунок зниження цін на відповідні моделі.

Свіжі новини

Схожі новини