HomeНовинкиPorsche Taycan встановив ще один світовий рекорд

Porsche Taycan встановив ще один світовий рекорд

Porsche Taycan Cross Turismo встановив черговий світовий рекорд Гіннеса. Цього разу електрична модель стала машиною з найтривалішими та найпослідовнішими «пончиками», досягнутими на льоду у Швеції. Офіційно зафіксовано 69 пончиків, а електричний фургон та ветеран-каскадер Террі Грант були занесені до книги рекордів.

Офіційно це досягнення занесено до Книги рекордів Гіннесса як “Світовий рекорд за найбільшою кількістю крижаних пончиків поспіль на електромобілі”. Офіційно експеримент було проведено 3 лютого цього року на замерзлому озері під час шоу Race Of Champions у Швеції. Проте офіційне оголошення про рекорд було зроблено вчора у зв’язку із процесом перевірки.

Для встановлення рекорду повороти здійснюються без зупинок, на овальному майданчику, що вдвічі перевищує довжину автомобіля. Використовувана машина є стандартним електромобілем Porsche Taycan Cross Turismo S із зимовими шинами і повним приводом.

Досвід був далеко не легким для Террі Гранта. Як видно на відео, Taycan Cross Turismo зупиняється з першої спроби, оскільки лід, що розсипався, від виступу закриває його датчики. За словами пілота, це змусило електромобіль подумати, що сталася якась аварія.

Грант також каже, що коли шини «кусали» лід, поверхня ставала дедалі більш нерівною. Це вплинуло на його концентрацію при спробі запису, хоч і не завадило йому досягти мети.

Це не перший рекорд Гіннесса для Porsche Taycan Cross Turismo. Раніше цього року електричний універсал досяг найбільшої зміни висоти, коли-небудь досягнутого електромобілем. За своїм досвідом машина пройшла через шість штатів з водотоннажністю трохи більше 3 миль (4842 метри), подолавши понад 1400 миль (2253 кілометри) між Ігл-Майн у Мічигані та Пайкс-Пік у Колорадо.

Свіжі новини

Схожі новини