HomeАвтосвітСотні тисяч автомобілів Hyundai відкликають через ремені безпеки що травмують пасажирів

Сотні тисяч автомобілів Hyundai відкликають через ремені безпеки що травмують пасажирів

Північноамериканський підрозділ Hyundai оголосив про масштабне відкликання двох седанів – Accent і Elanta. Акція проводиться через небезпечний дефект: виявилося, що переднатягувачі ременів безпеки можуть вибухнути під час зіткнення. При цьому в салон можуть вилетіти металеві фрагменти, здатні завдати шкоди пасажирам. Загалом під сервісну акцію потрапило 239 тисяч автомобілів, проданих на території США з 2019 року.

У списку проблемних машин – 61 тисяча екземплярів Hyundai Accent, випущених з 22 квітня 2019 по 22 травня 2022 мексиканським заводом Kia Motor Mexico. Ще 166 тисяч – це молодші седани Elantra, зібрані з 12 вересня 2020 року по 22 травня 2022 року на майданчику Hyundai в Алабамі. Також проблеми знайшли у 12 тисяч гібридних седанів Elantra, зібраних з 15 грудня 2020 до 9 травня 2022 року. Усі машини виготовлялися для продажу у США.

Причина відкликання – у дефектних ременях безпеки. З’ясувалося, що під час аварії переднатягувачі ременів можуть вибухнути та «викинути» в салон металеві уламки. На відкликаних автомобілях заглушать мікрогазогенератор та напірну трубу, щоб унеможливити ненормальне спрацьовування. Зроблено це буде безкоштовно.

Hyundai досі не знає, в чому саме проблема з ременями корейської фірми Samsong, хоча дізналася про небезпечний дефект ще минулої осені. Тоді переднатягувач ременя водія на Elantra вибухнув, та металеві уламки травмували пасажира. Після цього було відкликано близько тисячі машин Hyundai та Genesis, а до весни 2022 року до них приєдналися понад шість тисяч екземплярів.

У травні через проблеми з ременями безпеки в Росії відправили в ремонт майже тисячу BMW X1 (серія F48) та X2 (серія F39). Повідомлялося, що через пошкоджений газовий мікрогенератор на вказаних моделях передні ремені можуть спрацювати некоректно у разі зіткнення. Чи небезпечний дефект, неясно.

Свіжі новини

Схожі новини