HomeАвтосвітTesla відкриває другий завод у Шанхаї та подвоює виробництво

Tesla відкриває другий завод у Шанхаї та подвоює виробництво

Tesla планує серйозно розширити свою діяльність у Шанхаї, де завод компанії має стати найбільшим у світі центром експорту автомобілів. За повідомленнями китайських ЗМІ, американський виробник електромобілів збудує ще один завод поруч зі своїми нинішніми потужностями у Піднебесній.

Плани Tesla полягають у тому, щоб новий завод міг виробляти додатково 450 000 одиниць Model 3 та Model Y щороку. В даний час потужність заводу в Китаї складає близько 2000 автомобілів на день. Через кризу з коронавірусом у Шанхаї завод виробляє близько третини цього обсягу після отримання дозволу на повернення персоналу на виробничі лінії у «закритій» системі.

Згідно з повідомленнями, Tesla направила владі Шанхая лист подяки за доставку близько 6000 робітників назад на завод. У тому самому листі згадувалися плани будівництва ще одного заводу з виробництва електромобілів.

До офіційного відкриття заводу Tesla у Берліні у березні цього року більша частина експортних автомобілів Шанхаю надходила до Європи. Це викликало затримки у доставці до інших регіонів, таких як Австралія та Океанія. Коли саме почнеться будівництво та експлуатація другого заводу в Китаї, поки що невідомо, але це може статися в короткостроковій перспективі з огляду на те, що перший завод в азіатській країні був побудований лише за 10 місяців.

Минулого року американська компанія виробила у Шанхаї 484 130 автомобілів. Збільшення потужностей може призвести до того, що за рік збиратиметься майже 1 мільйон машин. Виходячи із добової продуктивності, втрата виробництва на момент закриття через блокування коштувала виробнику близько 44 000 електромобілів. В даний час у електричного лідера чотири заводи – перший у Каліфорнії, один у Китаї, берлінська Gigafactory та завод, відкритий на початку квітня у Техасі, США. Загальний обсяг виробництва минулого року становив понад 936 тисяч електромобілів.

Тим часом стало зрозуміло, що виробник старанно працює над своєю інформаційно-розважальною системою та, як очікується, запустить масову функцію повороту мультимедійного екрану до водія чи пасажира. Власник Tesla показав цю функцію у Твіттері, і вона вже викликає ажіотаж у спільноті.

Ларрі Лі – власник електромобіля та ентузіаст, який створив невеликий бізнес, встановивши спеціальні налаштування Tesla. До них відносяться багажні полиці, що електрично відкриваються, і дверні ручки, а також автоматичні висувні дверні ручки для Model 3 і Model Y. Його навички змусили багатьох засумніватися в тому, що ця функція встановлена ​​на заводі, але він так говорить.

Раніше цього року було підтверджено, що деякі моделі Tesla поставляються покупцям з апаратним забезпеченням для повороту екрана. На той час двигунів, необхідних для переміщення екрана, не було, тому функція не працювала. Що, мабуть, найбільше дивує, то це те, що Tesla повністю замовчує про зміну. Навіть Ілон Маск не згадав про це на даному етапі, тому ще невідомо, які моделі отримають екран, що обертається.

Свіжі новини

Схожі новини