HomeАвтосвітTesla закриває офісів у Кремнієвій долині та звільняє близько 200 співробітників

Tesla закриває офісів у Кремнієвій долині та звільняє близько 200 співробітників

Американський Tesla Inc. закриває один із офісів у Кремнієвій долині та звільняє близько 200 співробітників, повідомили поінформовані джерела видання The Wall Street Journal.

Компанія повідомила співробітникам, що закриє офіс у Сан-Матео, який займався покращенням системи допомоги водіям Autopilot, та звільнить більше половини працівників офісу (близько 200 осіб). До звільнених входять співробітники як з погодинною оплатою, так і зі звичайною заробітною платою. При цьому решта працівників офісу може перейти на роботу в інші підрозділи компанії.

За переконаннями одного з джерел WSJ, посади звільнених співробітників можуть бути створені в інших місцях з нижчою оплатою праці.

Раніше глава Tesla Ілон Маск заявив, що компанія планує скоротити 10% співробітників на тлі занепокоєння щодо ситуації у глобальній економіці. Він уточнив, що звільнення не торкнуться працівників на виробництві електромобілів та акумуляторів, а також сонячних панелей. Крім того, він зазначив, що кількість працівників із погодинною оплатою може збільшитися.

Два заводи з виробництва електромобілів американської Tesla Inc. втрачають мільярди доларів на тлі перебоїв у ланцюжках поставок та проблем із випуском акумуляторів, які обмежують можливості компанії. Про це Ілон Маск сказав раніше в бесіді із членами клубу власників Tesla.

Свіжі новини

Схожі новини