HomeАвтосвітУ Duster, Logan та Sandero тепер новий логотип

У Duster, Logan та Sandero тепер новий логотип

Румунська марка Dacia, яка входить до Групи Renault і продає в Європі моделі зі знайомими нам назвами Duster, Logan та Sandero, змінила фірмовий стиль – тепер вона має зовсім нову емблему. Логотип отримав назву Dacia Link і складається з двох стилізованих літер D та C, які є в назві бренду, причому вони інтегровані у радіаторну решітку. У компанії заявили, що це один із перших випадків в автопромі, коли нова айдентика впроваджується на всі моделі разом.

У Duster, Logan та Sandero тепер новий логотип

Вперше таку емблему показали ще минулого року — вона дебютувала на концепті Dacia Bigster: він першим приміряв напис «Dacia», виконаний фірмовим кутастим шрифтом, та емблему, стилізовану під сполучені між собою літери «D» та «C». Змінився і логотип на рульовому колесі – він тепер теж є назвою марки.

Заодно до палітри додали новий фірмовий сірий відтінок Monolith Grey для рейлінгів та інших елементів екстер’єру Sandero Stepway та Duster, а також «землистий» колір Lichen Khaki, який натякає на зв’язок Dacia з природою.

Нові логотипи та оновлені решітки радіатора почнуть встановлювати на всі моделі Dacia вже з 16 червня, а поставки заплановані на останній квартал цього року.

Втім, Dacia не обмежилася лише змінами в дизайні та оголосила, що вона стане першою маркою Групи Renault, яка обмежить максимальну швидкість всіх своїх автомобілів на позначці 180 кілометрів на годину.

Втім, про введення ліміту в 180 кілометрів на годину ще 2021 року говорив глава Renault Лука де Мео. Тоді повідомлялося, що в найближчому майбутньому на всіх автомобілях французького концерну з’явиться обмежувач. Виняток зроблять тільки для спорткарів Alpine – їхнє нововведення не торкнеться.

Свіжі новини

Схожі новини