ГоловнаАвтосвітДизайн нових кросоверів Duster та Bigster готовий на 99% (Фото)

Дизайн нових кросоверів Duster та Bigster готовий на 99% (Фото)

Дата:

Новини по темі

Фото Hyundai Ioniq 6 “злили” в мережу до прем’єри

У Мережу злили фотографії ще не представленого електрокара Hyundai...

Фінська компанія Nokian вирішила остаточно залишити російський ринок

Фінський виробник автомобільних шин Nokian Tyres ухвалив рішення остаточно...

Британське видання Autocar повідомляє, що бренд Dacia, який входить до Групи Renault і випускає у тому числі модель Duster, втратив шеф-дизайнера – компанію покинув Майлз Нюрнбергер, виходець з Aston Martin, який працював над Дастером наступного покоління та новою моделлю Bigster. Журналісти цитують генерального директора Dacia Дені Ле Вота: за його словами, дизайн Dacia Duster третього покоління та Bigster «готовий на 99 відсотків», і зараз вдалий час для зміни головного стиліста.

Незважаючи на те, що зовнішній вигляд обох моделей вже визначений, у Dacia є кілька цікавих ідей, які вже розроблені або знаходяться в стадії розробки, пояснив Дені Ле Вот. Він також висловив прикрості з приводу відходу Нюрнбергера, але зазначив, що дизайнер пішов із Dacia «з особистих причин».

Це не перша зміна керівника відділу дизайну для Dacia за останній рік. Так, у квітні 2021-го на цю посаду призначили іспанського дизайнера Алехандро Месонеро-Романоса, однак через тиждень він перейшов до конкурентів – його змінив концерн Stellantis для роботи в Alfa Romeo.

Месонеро-Романоса замінив Майлз Нюрнбергер, який, крім Aston Martin, раніше працював у Lincoln та Citroen. Але й він пішов із Dacia, так що тепер компанія шукає нового стиліста. Що ж до дизайну найближчих новинок марки, кросоверів Duster і Bigster, то його поки що офіційно не представили, зате Bigster показали у вигляді концептуального прототипу, а пізніше в мережі з’явилася його шпигунська фотографія.

Шпигунська фотографія Dacia Bigster Auto.cz
Шпигунська фотографія Dacia Bigster Auto.cz

Про Bigster відомо, що він побудований на платформі CMF-B – вона ж повинна була лягти і в основу нової “Ниви”, але через розрив відносин Renault і АвтоВАЗ цього не станеться. У лінійку двигунів Bigster увійде 1,2-літрова «турботрійка» у кількох варіантах форсування, і, ймовірно, ДВС з електричним доважком, хоча офіційно це поки що не підтверджено. За попередніми даними, кросовер буде коштувати “дешевше 40 000 євро”.

Bigster буде “трасовим” автомобілем для сім’ї, а Duster зі зміною покоління збереже якості утилітарного позашляховика.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм каналу "DIP", та Google News

Свіжі новини