HomeАвтосвітНайдешевший електромобіль у Європі отримає потужнішу версію

Найдешевший електромобіль у Європі отримає потужнішу версію

Румунська Dacia Spring Electric зміниться зовні та внутрішньо, але справжнього нового покоління найдешевшого електромобіля в Європі чекати не варто, повідомляє L’Argus. За чутками, майбутній фейсліфтінг буде готовий у 2024 році, але, за інформацією, це може статися вже навесні наступного року.

Dacia Spring з’явився в 2021 році і став найдоступнішим електромобілем з ціною, нижчою за 20 000 євро. Spring насправді є європейською версією Renault City K-ZE, що продається у Китаї. Модель Renault в азіатській країні створювалася спільно з Dongfeng, а її двоюрідним братом можна назвати компактний Dongfeng Nano Box EX1, який також недавно отримав оновлення.

У зв’язку з цим передбачається, що лаунж-простір Spring 2 буде виконано в китайському стилі. Інтер’єр Dacia Spring Electric буде повністю перероблений на прикладі Dongfeng Nano Box EX1 з новим кермовим колесом, передньою панеллю та дворівневою центральною консоллю. Крім того, з’явиться віртуальна панель, а мультимедійний дисплей збільшиться в розмірах.

Найдешевший електромобіль у Європі отримає потужнішу версію

Передня панель сучасніша, є пара цифрових дисплеїв, також буде новий клімат-контроль. А ось зовні, судячи з неофіційних фото, машина, як очікується, буде схожа на концепт Dacia Bigster. Решітка радіатора повністю закрита, а замість неї знаходиться зарядний порт. Дизайн передньої частини зміниться за рахунок нових фар, бампера та капота. Ззаду у вічі кидаються ліхтарі Y-подібної форми. Зі своїм зовнішнім виглядом міні-позашляховика нинішня Spring виглядає як зменшений Sandero 3 Stepway.

З новою Dacia Spring поряд з 44-сильною версією з’явиться потужніша модифікація на 60 кінських сил. Місткість акумулятора збільшиться з 26,8 до приблизно 30 кВтг, що трохи збільшить запас ходу (зараз він становить 225 км).

Свіжі новини

Схожі новини