HomeНовинкиDacia готує до запуску свій перший гібрид

Dacia готує до запуску свій перший гібрид

Бренд Dacia, що входить до групи Renault, оголосив про швидкий старт продажів свого першого гібрида. Це 7-місний Jogger Hybrid 140, який оснащений 1,6-літровим атмосферним двигуном та електродвигуном, що розвивають у сумі 140 к.с.

У компанії заявляють, що замовлення на модель прийматимуться з січня, а у дилерських центрах марки автомобіль з’явиться у березні. Ціни на Jogger Hybrid на деяких ринках Європи вже відомі. У Франції, наприклад, вони починаються з 24 600 євро, а Італії — з 25 200 євро.

Електрифікований Dacia Jogger дебютував цієї осені на автосалоні у Парижі. Найдовший крос-фургон у лінійці бренду оснащений блоком E-Tech, відомим за Renault Clio та Captur. Він включає 1,6-літровий атмосферний двигун внутрішнього згоряння, що розвиває потужність 90 кінських сил, електродвигун потужністю 50 кінських сил, встановлений за автоматичною коробкою передач, і акумуляторну батарею ємністю 1,2 кВтг.

Dacia готує до запуску свій перший гібрид

Це класичний гібрид, який приблизно на 40% економічніший за звичайну версію. Він також вироблятиметься на заводі Dacia у Міовені (Румунія) та оснащуватиметься автоматичною коробкою передач з режимом «В», який забезпечує підвищене рекуперативне гальмування та пропонує рекуперацію енергії, а також більший комфорт водіння в міських умовах із цим режимом. Таким чином, водій може мінімізувати використання педалі гальма, не порушуючи комфорту пасажирів автомобіля.

Hybrid Jogger також оснащений бортовим комп’ютером з 7-дюймовим дисплеєм, який відображає різні розділи на вибір відповідно до уподобань водія, а також важливу інформацію, таку як рівень заряду тягової батареї, доступний запас ходу, потік потужності тощо. В оснащення моделі також входить електричне гальмо стоянки, висока консоль із закритим місцем для зберігання речей і підлокітник.

Свіжі новини

Схожі новини