HomeАвтосвітУ електричний Kia Niro додали матрац та складні стільці

У електричний Kia Niro додали матрац та складні стільці

Південнокорейські інженери опублікували на YouTube-каналі Asian Petrolhead відеоролик, де продемонстрували незвичайну модифікацію електричного кросовера Kia Niro 2022 року. У ході доопрацювань фахівці обладнали модель пакетом додаткових аксесуарів для комфортного відпочинку на природі. При цьому список опцій можна варіювати за бажанням замовників. Вартість переобладнання електрокросовера в автокемпер творці не повідомили.

У електричний Kia Niro додали матрац та складні стільці

Електричний Kia Niro представили у квітні цього року. З того часу корейська компанія випустила кілька модифікацій кросовера, серед яких було відразу три батарейні версії, а також виконання, підготовлене для роботи в таксі. Тепер фахівці Asian Petrolhead оснастили серійний електрокар додатковими аксесуарами для комфортних автоподорожей.

Серед іншого модель отримала червоні відбивачі на задніх дверях, поручень на середній стійці, а також набір складних стільців зі столом і знімний матрац. Крім того, комплектацію кемпера можна розширити захистом карт дверей.

Усі аксесуари інженери додали до електричної версії кросовера. Однак такою ж комплектацією можна обладнати і модель з гібридом, що підключається. У технічній частині жодних змін не відбулося. Вартість нової версії автори не розкрили.

Свіжі новини

Схожі новини